Collection: Products

144 products
  • Gingerbread Lolly
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gingerbread Toffee
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grand Piano
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Hazelnuts
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chocolate Mix
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chocolate on a Stick
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chocolate Snowball
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • House Roasted Almond Bar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • House Roasted Almonds
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ice Cream Pints
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jujube Tree
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jujubes
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kitchen Sink Bark
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kitchen Sink Cookie Dough (Bake at Home)
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Letters and Numbers
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mallow Bites
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Bites
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Cinnamon Pecans
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Leaf Lolly
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maple Pecan Bar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out